Skip to main content

Polityka prywatności

Firma Capital Access dokłada wszelkich starań, aby proces gromadzenia i użytkowania informacji był w pełni bezpieczny. Chroni wszelkie przekazane informacje zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności. Stosuje techniczne środki bezpieczeństwa oraz procedury ograniczające dostęp do informacji mające na celu ochronę danych przed ich utratą i niewłaściwym wykorzystaniem, oraz przetwarzaniem przez osoby nieuprawnione.

Wszelkie dane będące danymi osobowymi w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) są chronione i wykorzystane jedynie w związku z prowadzoną działalnością.

Administratorem danych osobowych jest firma Capital Access z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim pod adresem Osiedle Pułanki 39/7, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, NIP: 661-195-36-72, REGON: 260006930, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Informacje osobowe są zbierane tylko, jeśli jest to niezbędne dla podjęcia działań polegających na dostarczeniu usług oczekiwanych przez Klienta i zawarciu umowy. Dane będą wykorzystywane jedynie w zakresie niezbędnym, związanym z prowadzoną działalnością pośrednictwa finansowego i przetwarzane w celu pozyskania finansowania lub innych usług finansowych oraz rozliczeń. Dla potrzeb dostarczenia usługi dane mogą być przekazywane bankom i innym instytucjom finansowym. Dane nie zostaną ujawnione żadnym innym podmiotom bądź osobom, o ile nie będzie to wymagane obowiązującymi przepisami prawa.

W celu świadczenia swoich usług firma Capital Access zbiera dane niezbędne w procesie komunikacji takie jak: imię i nazwisko, numer telefonu, e-mail. Dane będące danymi osobowymi w rozumieniu przepisów nie będą przez firmę przechowywane dłużej niż jest to konieczne do doprowadzenie do zawarcia umowy oraz dokonywania rozliczeń.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia danych. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO).

Podczas wizyty na stronie internetowej automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty, np. typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, źródło wizyty oraz czas wizyty itp. Dane te zbierane są dla potrzeb statystycznych i nie służą identyfikacji samego odwiedzającego. Firma używa plików cookis w celach targetingowych aby dostarczać użytkownikom dopasowane rozwiązania oraz aby zapewnić najlepsze doświadczenia z korzystania z firmowych serwisów. Ustawieniami plików cookis mogą Państwo zarządzać w każdej chwili za pomocą ustawień przeglądarki.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne i oznacza zgodę na ich przetwarzanie w niezbędnym zakresie. Wszelkie pytania dotyczące ochrony prywatności prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.