Skip to main content

Korzystając z serwisu FinOn.pl zyskujesz dostęp do źródła pozabankowego finansowania dla firm - nie w jednym funduszu pożyczkowym, ale od razu do całej bazy źródeł finansowania. Bazy stale aktualizowanej i rozwijanej przez właściciela serwisu - brokera finansowego - firmę Capital Access.

Prosta droga do finansowania

To przesłanie stało się inspiracją dla stworzenia serwisu pożyczek biznesowych, którego misją jest tworzenie pomostu między przedsiębiorcami a źródłami kapitału. Korzystając z serwisu, korzystasz z doświadczenia i sprawdzonych dróg, które ułatwiają oraz przyśpieszają wyszukiwanie i pozyskiwanie finansowania.  

Partnerami serwisu FinOn.pl są fundusze pożyczkowe, niezależne instytucje finansowe, oraz inwestorzy finansowi. Efektem tej bazy różnorodnych partnerów finansowych jest bogata i szeroka oferta alternatywnych pożyczek pozabankowych dla firm.  

Polityka otwartych drzwi

Specjalista wyłowi instytucje finansowe faktycznie zainteresowane współpracą z Twoją firmą. Dzięki temu trafisz od razu na „otwarte drzwi” i oferty pasujące do potrzeb Twojej firmy - bez błądzenia po bankach, instytucjach, funduszach i inwestorach. 

Możliwości sprawdzisz całkowicie bezpłatnie i bez zobowiązań. Nie podpisujesz żadnej umowy i nie jesteś zobowiązany do skorzystania z otrzymanej propozycji finansowania. W każdej chwili możesz sprawdzić, czy nie dostaniesz gdzieś jeszcze lepszej oferty.